День відкритих дверей 2014

default page 10Університетська родина та ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, академік Віктор Андрущенко запрошують до вишу на День відкритих дверей, що відбудеться 29 листопада 2014 року. Університет протягом дня буде відкритий для усіх бажаючих познайомитись з академічною атмосферою високого інтелекту та науки. Урочистості розпочнуться в актовій залі головного корпусу о 10.30 год.

Цього року університет святкує 180-річчя з часу свого заснування. За довгу історію він виріс в один з найпрестижніших вишів Києва, поважний і добре знаний вищий навчальний заклад на просторах Європи та світу, який декларує престижність професії педагога, Вчителя як провідника і вихователя майбутньої еліти держави.

На сьогодні стратегічні цінності Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – це людиноцентризм, єдність національних і загальнолюдських цінностей, академічна чесність, пріоритет науки, відповідність якості освіти європейським освітнім стандартам, пріоритет молодіжної політики та демократизація управління.

Не пропустіть і Ви унікальну можливість відчути атмосферу студентського життя та стати частиною дружньої драгоманівської родини. Завітайте на наше свято і ми відкриємо Вам університет з нового боку, розповімо про усі аспекти вступної компанії, познайомимо з нашими студентами й викладачами!

Ми раді бачити усіх бажаючих.

Університетська родина

Server Time: 2017-09-21 10:34:00