Дебют першокурсника

30 жовтня 2012 року на сцені актового залу НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся спільний "Дебют Першокурсника" студентів Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій та Інституту управління та економіки освіти. Цього року центральною ідеєю постанов були різні музичні стилі та напрямки. Варто відмітити загальний високий рівень підготовки та креативності всіх учасників цього шоу, але справедливе та поважне жюрі особливо відзначило мюзикл в стилі 90-х групи 10пс.

ДО ФОТОГАЛЕРЕЇ

Окрім різнобарвних номерів студентів-першокурсників, своїми музичними подарунками глядачів також потішили гурт "Lucky Bar" та студент 3-го курсу Олег Голець. Також прикрасою дебюту стали репризи між номерами у виконанні студентів старших курсів.
Не можна не відзначити вагомий внесок в організацію Дебюту заступника директора ІСПСК з організаційно-виховної роботи Заїнчківської І.П. та голови студради ІСПСК Логвінової Тетяни. Завдяки їх зусиллям, до спільної справи була залучена значна кількість студентів старших курсів та викладачів інститутів, які сумлінно допомагали новачкам робити перші кроки по входженню в студентське середовище та ділилися власним досвідом участі в студентській самодіяльності.

Дебют відкрив глядачам багато нових талантів. Так, глядачам особливо запам'яталися такі герої, як Фея (Андрій Дробишевський, 12СЦ), Оксана та Чорт із Вечорів на Хуторі (Ірина Солов'єнко та Тарас Матійців, 11пс), Фредді Мерк’юрі (Віктор Пелепаченко, 14МО) та Шляпник (Олександр Стеценко, 11СЦ), який, на думку більшості, був найяскравішим головним героєм. В щільній боротьбі за трофей – цеглину перемоги, перемогла група 11СЦ, яка представила на суд глядачів та жюрі хіп-хоп казку в стилі "Аліна Аліса в країні чудес". Ми щиро вітаємо групу 11СЦ з цією подією та бажаємо успіху на університетському Дебюті.

4200392
20140