Паньковець Віталій Леонідович

Паньковець Віталій Леонідович

Кандидат психологічних наук, в.о. доцента кафедри політико-психологічних проблем суспільного розвитку.

Дата народження: 06.09.1977 р.

Викладає наступні дисципліни: «Психологія управління»,  «Політична психологія», «Вступ до спеціалізації», «Психологія управління персоналом», «Психологія електоральної поведінки». З яких розроблено: Навч.-метод. посібники: «Кваліфікаційні роботи з практичної психології: курсові роботи», «Кваліфікаційні роботи з практичної психології та психотерапії: магістерські роботи».

Дата народження: 6.09.1977

Освіта:

Навчальний заклад

спеціальність

Рівненський державний гуманітарний університет

Практичний психолог в ЗНО

Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України

Кандидат психологічних наук – організаційна психологія (19.00.10)

Трудова діяльність:

Навчальний заклад

спеціальність

Рівненський державний гуманітарний університет

Викладач кафедри практичної психології та психодіагностики

Рівненський інститут ВНЗ Відкритого міжнародного університету «Україна»

Доцент кафедри соціальної роботи

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

Доцент кафедри практичної психології та психотерапії

Різне

Під час навчання та трудової діяльності приймав участь у значній кількості семінарів, тренінгів із різних напрямків психотерапії. Маю сертифікати про участь: психодрама, транзакційний аналіз, структурний аналіз, гештальттерапія.

Значна кількість відвіданих практичних семінарів по організаційній психології також підтверджена численними сертифікатами та нагородами.

Маю 10 років досвіду проведення соціально-психологічних тренінгів та тренінгів у сфері бізнес-відносин та ведення бізнесу.

Інші сфери інтересів: філософія, техніка, електроніка, спорт.

Кількість опублікованих праць: 25, основні з них:

Психологічний аналіз професійного стресу в освітніх організаціях/ Синдром „професійного вигорання” та професійна кар’єра працівників освітніх організацій: гендерні аспекти: Навч. посіб. для вищ. навч. закл/. За наук. ред.. С. Д. Максименка, Л.М. Карамушки, Т.В. Зайчикової – К.: Міленіум, 2006. – 368 с (с. 18-39)

Кваліфікаційні роботи з практичної психології: курсові роботи. Навч.-метод.посіб. / за ред. проф. Пов’якель Н.І. / Укладачі: авт.кол. викл. каф.: Н.І.Пов’якель, О.М.Скляренко, Т.І.Ханецька, Паньковець В.Л. та ін.// Для студ. спец. «Психологія» денної, заочн., дистанц. та екстерн. форм навч. у ВНЗ. – К.: НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2011. – 0,6 др. арк. -    198 с.

Кваліфікаційні роботи з практичної психології та психотерапії: магістерські роботи: навч.-метод.посіб. / за ред. проф. Пов’якель Н.І. / Укладачі: Н.І.Пов’якель, Т.В.Бушуєва, Т.І.Ханецька, Паньковець В.Л. та ін.// Для студ. спец. «Психологія». – К.: НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2011. – 0,6 др. арк. - 108 с.

Психологічні технології роботи зі стресом у підготовці практичного психолога /Науковий вісник Чернівецького університету. 2011. Вип. 530. Чернівці, 2011. – С. 148-154 (0,5 д.а.)

Стресостійкість як важлива особистісна характеристика політичного психолога /Наукові студії із соціальної та політичної психології: 3б. статей / за ред. С. Д. Максименко, М. М. Слюсаревський та ін. - К.: Міленіум, 2011. - Вип. 27 (30). – 184-193 с. (0,5 д.а.)

Your IP: 3.138.174.174
Server Time: 2024-04-20 04:37:26