Рябкіна Олена Костянтинівна

altРябкіна Олена Костянтинівна

Викладач кафедри практичної психолгії та психосоматики.

Дата народження: 3.02.1985 р.

Викладає наступні дисципліни: Вступ до спеціалізації; Зоопсихологія; Комунікативна психологія; Психологія професійної кар’єри. Займається керівництвом курсовими роботами.

Народилася 3 лютого 1985 року в м. Києві.

З 1992 – 1997 – навчалася в спеціалізованій школі №115 м. Києва.

З 1997 – 2002 – у зв’язку з переїздом сім’ї, навчалася в спеціалізованій школі №80, Печерського району, м. Києва. У старших классах приймала активну участь у роботі шкільного самоврядування.

У 2002 році вступила до Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, навчалася на денній формі навчання,  за спеціальністю «Практична психологія».

2007 р. закінчила Національнийпедагогічнийуніверситет ім. М.П.Драгоманова   та отримала диплом спеціаліста зі спеціалізацією «Практичний психолог».

Кількість опублікованих праць, основні з них:

Рябкіна О.К.Гендерні чинники саморегуляції у подоланні міжособистісних конфліктів в юнацькому віці // Тези доповідей учасників ІІ Міжнародної наукові-практичної конференції «Методологія та технології практичної психології в системі вищої школи»/ За наук.ред.проф. Н.І.Пов'якель/Авт.кол.викл.каф. практичної психологї.- К.; НПУ імені М.П.Драгоманова МОН України, Поліграф-Центр, 2009.-219. С.167-169.

Рябкіна О.К.Психологічні чинники гендерних конфліктів та шляхи їх подолання//Збірник наукових праць Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН  України/За ред. С.Д. Максименка. Т.ХІІ, част.5. – К., 2010. – С.300-306.

Рябкіна О.К.Вплив гендерних стереотипів на розвиток конфліктної компетентності в юнацькому віці // Міжнародний науковий форум: соціологія, психологія, педагогіка менеджмент. Вип. 5: збірник наукових праць/ За наук. ред. проф. Євтуха В.Б. – Київ: Вид-во НПУ імені  М.П.Драгоманова, 201.- С. 135-144.

Рябкіна О.К. «Гендерна толерантність в контексті міжособистісних конфліктів // Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету: Збірник наукових праць звітно-наукової конференції викладачів університету за 2010 рік, 9-10 лютого 2011 року/ Укл. Г.І.Волинка, О.В. Уваркіна, О.П. Симоненко, О.П. Ємельянова. – К.: Нпу імені М.П. Драгоманова, 2011.- С.249-250.

Кваліфікаційні роботи з практичної психології:Курсові роботи.Навчально-методичний посібник. 3 видання, доп. та випр./За наук.ред.проф. Н.І.Пов'якель/Авт.кол.викл.каф. практичної психології.-К.:НПУ імені М.П.Драгоманова, 2009. – 201с. - С.173-181.

Your IP: 18.116.80.134
Server Time: 2024-04-25 20:23:09