День відкритих дверей

Деталі

 

Для підготовки фахівців найвищої кваліфікації в Інституті відкрито аспірантуру зі спеціальностей 22.00.01 ”Історія і теорія соціології”, 22.00.04 ”Спеціальні та галузеві соціології”. За даними спеціальностями працює Спеціалізована Вчена рада із захисту кандидатських дисертацій.Проводиться підготовка кандидатських дисертацій із психології за спеціальністю 19.00.07. - «Педагогічна та вікова психологія».

При Інституті створено Українсько-польський центр “Європейські студії”, центр "Етноглобалістики", центр "Телевізійної та публічної  комунікації", планується відкриття «Соціологічного центру» та «Психологічної лабораторії».

Адреса Інституту – м. Київ, вул. Саратівська, 20,  телефон інституту (факс)400 99 –37; телефон приймальної комісії: 239 – 30 – 17.

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт http://ispu.npu.edu.ua

Сертифікати  вступних випробувань (Центру незалежного оцінювання):

Соціологія - історія України, українська мова та література; математика  або іноземна. мова.

Психологія - біологія; українська мова та література; історія України або іноземна мова.

Менеджмент- математика; українська мова та література; географія  або іноземна мова.

У складі Інституту функціонує чотири кафедри: теорії і методології соціології, управління та євроінтеграції, теоретичної та консультативної психології, практичної психології та психотерапії.

Кафедра теорії та методології соціологіїздійснює підготовку фахівців із спеціальності“Соціологія” за спеціалізаціями: “соціологія освіти”, „соціальні комунікації”.

Специфіка підготовки фахівців-соціологів багатопланова: для освітянської сфери, для сфери соціальних комунікацій, управлінської діяльності, проведення соціологічних досліджень у політичній, економічній галузях.

Кафедра управління та євроінтеграціїздійснює підготовку фахівців із спеціальності "Менеджмент" за спеціалізаціями:  “Менеджмент організацій”, “Управління навчальним закладом”, “Адміністративний менеджмент”.

Випускники   мають можливість працювати у різних галузях економіки з узагальненим об’єктом діяльності: низовий та середній рівні управління у лінійних та функціональних підрозділах організацій різних форм власності та організаційно-правових форм, у тому числі у закладах освіти, науково-дослідних установах;  обіймати керівні посади в галузі освіти та трудового навчання, всередині колективу підприємства, установ, організацій, державних органів.

Кафедратеоретичної та консультативної психології здійснює підготовку фахівців із спеціальності “Психологія” за спеціалізаціями: психологія консультування, соціальна психологія.

Психолог-консультант- спеціаліст з індивідуального та групового консультування у різних сферах професійної діяльності людини, зокрема, на виробництві, в науково-дослідних інститутах, у бізнесі, управлінні, торгівлі, сім’ї, школі. Соціальний психолог спеціаліст із соціальних проблем суспільства, соціальних груп, політики, юриспруденції, у різних соціально-громадських організаціях, у соціологічних центрах, юридичних, законодавчих, виправних та інших закладах, правничих громадських організаціях тощо.

Кафедра практичної психології та психотерапіїздійснює підготовку фахівців із спеціальності “Психологія” за спеціалізаціями: політична психологія, соціальна психотерапія.

Політичний психолог– спеціаліст у галузі політичної психології та впровадження психологічних технологій у діяльність виборчих кампаній, у підготовку іміджу піару, реклами, політиків. Соціальний психотерапевт – спеціаліст у наданні психологічної, зокрема, психотерапевтичної допомоги особистості в кризових психічних станах, подоланні особистісних проблем і внутрішніх конфліктів.

   

Новини та оголошення  

   

Всього відвідувань  

4415742
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1611
1796
8389
11109
20998
4062684
4415742

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-13 19:02:24
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Вхід  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ