13-14 травня у залі засідань Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась XV Міжнародна науково-практична конференція "Молодь в умовах нової соціальної перспективи". До вашої уваги пропонується збірка наукових праць, видана за результатами конференції та фото-підсумки:

ТОМ 1      ТОМ 2

Зустріч професорів В. Євтуха та В. Мокрого

4 червня 2012 року в рамках ІІІ-тьої сесії Етносоціологічної школи професора Володимира Євтуха в Інституті Близького та Далекого Сходу Ягеллонського університету Володимир Євтух зустрівся з професором Володимиром Мокрим, завідувачем кафедри українознавства факультеті міжнародних і політичних студій Ягеллонського університету. Професори обговорили можливості подальшої співпраці між Ягеллонським університетом та НПУ імені М.П. Драгоманова у ракурсі міжкультурного та міжуніверситетського інформаційно-комунікаційного обміну.

Засідання редколегії наукового видання «Ягеллонські культурні студії»

У рамках міжнародної конференції «Людські цінності у міжкультурному просторі», яка проводилась в Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща) 1-2 червня 2012 року проведено також засідання редколегії наукового видання «Ягеллонські культурні студії», членом якої є професор Володимир Євтух. Були обговорені перспективи розвитку наукового журналу, підкреслена роль школи Володимира Євтуха та роль педагогіки у сучасному інформаційно-комунікаційному культурному просторі. Також директор Інституту Близького та Далекого Сходу Ягеллонського університету професор Лєшек Корпоровіч підкреслив існуючі домовленості про співпрацю між департаментом Латвійського університету, Ягеллонським університетом та Інститутом соціології, психології та управління НПУ імені М.П. Драгоманова.

Конференція в Ягеллонському університеті

1-2 червня 2012 року професор Володимир Євтух та наукова делегація з Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П. Драгоманова у складі професора В.В. Федас, доцентів Д.М. Дікової-Фаворської, В.І. Крячка та Л.В. Савенкової, викладачів І.П. Заїнчківської та Ю.В. Сюсель відвідали міжнародну конференцію «Людські цінності у міжкультурному просторі», яка проводилась в Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща). 1 червня професор Володимир Євтух виступив із доповіддю «Нові етнічності – нові культури – нові проблеми. Імігранти в просторі міжкультурної комунікації» і разом з іншими членами української делегації брав активну участь у дискусії з професорами із Австралії, Данії, Індії, Німеччини та Польщі. З тезами доповіді Володимира Євтуха на конференції ви можете ознайомитись на його особистому сайті yevtukh.info.

З програмою конференції ви можете ознайомитись за нижченаведеним посиланням:

Server Time: 2018-06-19 10:17:47