Кравчук Світлана Леонтіївна

Кравчук Світлана Леонтіївна

Кандидат психологічних наук, вчене звання: доцент; посада: доцент кафедри соціальної психології та психотерапії.

Дата народження: 07.12.1972 р.

Викладає наступні дисципліни: Експериментальна психологія; Психологія агресивної поведінки; Психодіагностика; Система психологічної служби; Індивідуальне та сімейне психологічне консультування; Психологія здібностей.

- Дата народження: 7.12.1972 р.

- Закінчила у 1999 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала диплом магістра психології.

- У 2002 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості психологічних детермінант агресивних проявів особистості» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

- У 2008 р. отримала вчене звання доцента у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

- З 2002 р. по 2007 р. працювала на посаді асистента, а з 2007 р. по 22. 09. 2011 на посаді доцента у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

- З 23.09.2011 р. по теперішній час працюю в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

- Виконую обов’язки вченого секретаря Вченої ради Інституту соціології, психології та управління.

Кількість опублікованих праць: 61.

Основні з них:

Кравчук С.Л. Експериментальна психологія: Специфіка та призначення планів з малим Nв дослідженнях: Навчальний посібник. – К.: видавництво «ЛОГОС», 2008. – 112 с. (4,6 др. арк.).

Кравчук С.Л. Експериментальна психологія: теорія і практика психологічного експерименту: підручник / С.Л. Кравчук. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2008. – 287 с. (12 др. арк.).

Кравчук С.Л. Робоча навчальна програма з курсу «Методика організації наукових досліджень» для студентів магістратури за напрямом підготовки «6.030102 Психологія». – Київ: ЛОГОС, 2010. – 27 с. (1,2 др. арк.).

Кравчук С.Л. Проблема контролю агресії особистості // НАУКОВИЙ ЧАСОПИС НПУ імені М.П. Драгоманова. – Серія № 12. Психологічні науки: Зб. Наукових праць. – К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2010. - № 31 (55). - С. 101-108. (0,7 др. арк.).

Кравчук С.Л. Патологічні форми агресивної поведінки особистості // НАУКОВИЙ ЧАСОПИС НПУ імені М.П. Драгоманова. – Серія № 12. Психологічні науки: Зб. Наукових праць. – К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2011. - № 34 (58). - С. 59-66. (0,7 др. арк.).

З дисциплін, які викладає, підготовала та надрукувала:

Your IP: 3.22.181.211
Server Time: 2024-04-19 14:57:19