Вовк Марія Валеріївна

Вовк Марія Валеріївна

Викладач кафедри практичної психології та психосоматики.

Дата народження: 12.03.1983

Викладає наступні дисципліни: «Спеціальна психологія». Розробила навчально-методичний комплекс з дисципліни «Психологія переживань» та навчачально-методичний посібник «Кваліфікаційні роботи з практичної психології: курсові роботи».

Дата народження: 12.03.1983

Сімейний стан:   незаміжня

Навчання:

Навчальний заклад

спеціальність

ДДП ім.І.Я.Франка;

Соціально-гуманітарний факультет;

Практична психологія та соціальна педагогіка

НПУ ім.М.П.Драгоманова

аспірантура – спеціальність, вікова та педагогічна психологія (19.00.07)

Досвід роботи:

2000 – 2004 рр. – практичним психологом, в школі;

2004 –  2006 р.   – соціальним педагогом, в школі;

2006 р. – до  сьогоднішнього дня працюю в НПУ ім.М.П.Драгоманова, на кафедрі практичної психології та психотерапії, викладачем.

Під час навчання та трудової діяльності приймала участь у значній кількості семінарів, тренінгів із різних напрямків психотерапії.

Володію методиками з розвитку:  пам’яті, уваги за допомогою ейдетики та логіки );  Терапевтична робота з дітьми із затримкою психічного розвитку , аутизму (тілесна терапія).

Кількість опублікованих праць: 11, основні з них:

Вовк М.В. Психологічні особливості юнацького віку та форми прояву переживань критичних ситуацій у студентський період розвитку // Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія № 12. Психологічні науки: Зб. Наукових праць. - К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2007. - № 17(41). – Част. І. – С. 151 – 155.

Вовк М.В. Переживання критичних ситуацій  в юнацькому віці як форма соціалізації  і ресоціалізації особистості // Збірник наукових праць Інституту психології імені Г.С.Костюка АПН України / За ред. С.Д.Максименка. Т. ІХ. - Част. 1. - К.: Міленіум, 2007.- С. 81 – 86.

Вовк М.В.  Психологічні детермінанти переживань фрустраційних ситуацій у юнацькому віці// Науковий часопис НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія № 12. Психологічні науки: Зб. Наукових праць. - К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2009. - № 26(50). – Част. І. – С. 202 – 207.

Вовк М.В. Специфіка психологічних наслідків переживань фрустраційних ситуацій у сучасного студентства //Збірник наукових праць. – Вип. 6. - К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2011. – С. 197- 207.

Вовк М.В. Психологічні детермінанти емоційних переживань фрустраційних ситуацій у юнацькому віці / Практична психологія в системі вищої освіти: теорія, результати досліджень, технології: монографія за наук. ред. проф. Н.І.Пов’якель / Авт. кол. викл. каф. практичної психології. – К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2009. –  С. 240 – 249.

Your IP: 3.144.202.167
Server Time: 2024-04-23 15:40:39