Худякова Наталія Юрівна

Худякова Наталія Юрівна

Кандидат психолологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психосоматики.

Дата народження: 04.03.1970 р.

Викладає наступні дисципліни: «Основи психоаналізу», «Психотерапіядітей та підлітків», «Глибинна психологія», «Реабілітаційна психологія».

Народилась 04.03.1970.

В 1992 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Математика і фізика». З 1992 року по 1999 рік – працювала в школі викладачем математики.

В 2001 р. отримала кваліфікацію «магістр психології», закінчивши магістратуру в ЦІППО АПН України (теперішня назва – Університетет менеджменту освіти НАПН України). З 2002 по 2004 р.р навчалась в  аспірантурі Інституту психології імені Г.С Костюка НАПН України.

В 2008 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 19.00.10.

Здійснює активну консультативну роботу в сфері організаційної психології: з 2000 року надає допомогу підприємцям з психологічного супроводу підприємницької діяльності.

Отримала освіту психотерапевта за напрямками: гештальт-терапія, процесуальна психотерапія, психодинамічно-орієнтована психотерапія за методом символдрама, психологічне консультування та психотерапія дітей та підлітків.

Здійснює діяльність по психоаналітичному консультуванню та психотерапії дорослих, дітей та підлітків. Співпрацює з організацією SOS-Кіндердорф Інтернаціональ, здійснює діагностичну, психотерапевтичну допомогу вихованцям СОС-дитячого містечка м. Бровари.

Брала участь з доповідями і майстер-класами у міжнародних семінарах, конференціях, конгресах з організаційної та економічної психології, психоаналізу, психотерапії. Зокрема, у Першому Міжнародному конгресі «Психологія і соціологія в бізнесі: актуальні проблеми сучасності» (Республіка Білорусь, Мінськ, 2005 р.), 30-му Конгресі Міжнародної асоціації досліджень в економічній психології «Absurdity in the economy» (Чеська Республіка, Прага, 2005 р.), 5-му Міжнародному конгресі Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій «Психоаналіз в різних країнах та його майбутнє: проблеми ідентичності» (Україна, Київ, 2010 р.), 2-й Міжнародній Конференції Професійної Асоціації дитячих аналітичних психологів (Україна, Київ, 2011 р.).

Член Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці, Української Спілки психотерапевтів, Професійної Асоціації дитячих аналітичних психологів.

Автор понад 20 наукових публікацій з проблем організаційної та економічної психології, консультативної психології та психоаналітичної психотерапії.

Серед таких, зокрема:

Мотивація підприємницької діяльності: монографія / Л.М.Карамушка, Н.Ю. Худякова. – К. – Львів: Край, 2011. – 208 с.

Статті у вітчизняних та зарубіжних журналах з проблем психоаналітичної психотерапії дітей та підлітків, зокрема:

Работа с «негативным материнским объектом» в детской психотерапии / Актуальні проблеми психології. Том. 3: Консультативна психологія і психотерапія: Зб. Наукових праць Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України / За ред. Максименка С.Д., Кісарчук З.Г. – Інститут психології ім.. Г.С. Костюка НАПН України; Видавець ПП Лисенко М. М., 2010. – Вип. 7. - – С. 280-290.

Худякова Н.Ю. Этапы и перспективы работы с «ранней проблематикой» в детской психотерапии / Развитие детской аналитической психологии в Украине: теоретические и практические аспекты: Материалы Первой конференции ПАДАП (30 января 2010 года, г. Киев). – К.: ПАДАП, 2011. – С. 41-52.

Зв'язок успішності підприємця з мотивацією підприємницької діяльності Актуальні проблеми психології: Організаційна психологія. Економічна психологія. Соціальна психологія : зб. наук. праць / за ред. С.Д. Максименка, Л.М. Карамушки. – К.: Вид-во «А.С.К.», 2010. – Т.1. – Ч.27. – С. 43-49

Співавтор методичних посібників для студентів психологічних спеціальностей ВНЗ з написання курсових, бакалаврських та магістерських робіт, зокрема:

Кваліфікаційні роботи з практичної психології та психотерапії: Бакалаврські роботи. Навчально-методич-ний посібник / Укладачі:  проф. Пов’якель Н.І., доц. Бушуєва Т.В., доц. Омельченко Я.М.,                  доц. Розова Т.М., доц. Худякова Н.Ю., доц. Зайчикова  Т.В., доц. Паньковець В.Л., доц. Скляренко О.М., доц. Федоренко А.Ф., доц. Ханецька Т.І. / Для студентів спеціальності «психологія». – 2 видання, випр. та доп. –  К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2011. – 95 с

Your IP: 3.133.119.66
Server Time: 2024-04-18 03:24:26