Чугаєвська Людмила Віталіївна

Изображение 537111111222Черній Людмила Віталіївна

Кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальних та публічних комунікацій.

Дата народження: 08.06.1983 р.

Викладає наступні дисципліни: «Соціальна структура суспільства», «Соціологія цінностей», «Соціальна самоорганізація», «Соціологія громадської думки», «Соціологія».

Поле наукових інтересів:  проблеми молоді та освіти.

Дата народження 08.06.1983.
В 2005 році закінчила історичний факультет Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка, за спеціальністю «Історія». 2005-2008 рр – навчалась в аспірантурі Київського Національного університету імені Т.Г. Шевченка. В 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Створення та діяльність українських студентських організацій в еміграції 1920-1939 рр» (07.00.01 – Історія України) та отримала науковий ступінь кандидата історичних наук. Має більше 20 науково та навчально-методичних праць.

Основні праці:

1. Сучасний молодіжний рух у контексті розбудови української державності //  Матеріали міжнародної науково-практичної конференції молодих учених. [«Шевченківська весна»] – Вип. ІІ. – Історія  – К.: ВПЦ «Київський університет», 2004.
2. Кількісне та матеріальне становище українського студентства в Європі // Молодіжна політика: проблеми і перспективи Збірник матеріалів ІV Міжнародної науково-практичної конференції, Дрогобич, 10 – 11 травня 2007 року / Наук. ред. С. Щудло. – Дрогобич: Вимір, 2007
3. Створення та діяльність Союзу Відродження Українського Студентства в еміграції у 1920-1939-х роках // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції молодих учених. [«Шевченківська весна»] – Вип. VІ. – Ч. 2. Історія  – К.: СПД Цимбаленко Є.С., 2008.
4. Молодіжна політика та проблеми соціалізації молоді //Міжнародний науковий форум: соціологія, психологія, педагогіка, менеджмент. – Вип.4 : збірник науковий праць. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2010. – С. 97-103.
5. Методика викладання соціології / Науковий посібник. – К.: Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2011. – 218с.

Займається науковими проблемами молоді та освіти.

Your IP: 3.128.199.88
Server Time: 2024-04-19 08:47:16