Цимбал Світлана Миколаївна

цимбалЦимбал Світлана Миколаївна

Кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології.

Викладає наступні дисципліни: “Соціологія” (Інститут гуманітарно-технічної освіти), “Історія та теорія соціології” (Інститут соціальної роботи та управління).

Поле наукових інтересів: соціологія науки, постнекласична методологія, міждисциплінарні дослідження, інновації в сфері освіти.

Закінчила у 2000 році історичний факультет Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка (історія та практична психологія).

З 2002 р. – член “Наукового синергетичного товариства України”.

У 2005 році захистила дисертацію “Філософсько-методологічний потенціал соціосинергетики” на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук (cпеціальність 09.00.09 – філософія науки, спеціалізована вчена рада Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України).

З 2010 року працює в НПУ імені М.П. Драгоманова.

Має 12 наукових праць, серед яких фахові статті з філософії та соціології, колективна монографія. Приймає участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, розробляє навчально-методичні матеріали до курсів, що викладає.

Публiкацiї:

1. Поліваріатність форм соціокультурних трансформацій // VIII Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми розвитку соціологічної теорії: Сучасна соціологічна теорія і пострадянські трансформації” – Київ, 2011. – С. 19.
2. Особливості ціннісних орієнтацій українського суспільства // ХІ науково-практична конференція “20 років незалежності України: здобутки, втрати і стратегії майбутнього” – Київ, 2011. – С. 12.
3. Самоідентичність особистості в умовах формування глобального інформаційного суспільства // Філософія науки: традиції та інновації: наук. журнал. – Суми: СумДПУ, 2011. – С. 98-104.
4. Методологічні принципи постнекласичного соціогуманітарного знання // Міжнародний науковий форум: соціологія, психологія, педагогіка: Збірник наукових праць. – К.: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2012.

Your IP: 3.149.214.32
Server Time: 2024-04-20 10:53:35