Козловська Ганна Вікторівна

altКозловська Ганна Вікторівна

Кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальних та публічних комунікацій.

Викладає наступні дисципліни: Соціальна антропологія, Соціологія масових комунікацій, Соціологія (для гуманітарних факультетів).

Поле наукових інтересів: фундаментальна соціологія, соціальна антропологія, соціологія громадської думки, соціологія масових комунікацій.

Народилась 1979 року.

Закінчила у 2000 році Запорізький національний університет за спеціальністю «соціологія», у 2002 отримала додаткову спеціальність «психологія».

Навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за спеціальністю 09.00.04 – філософська антропологія, філософія культури. У 2007 році захистила дисертацію «Організаційна свідомість: діалектика індивідуального і суспільного» на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук.

У 2011 році закінчила Інститут «Московская высшая школа социальных и экономических наук» за програмою «Фундаментальна соціологія» Манчестерського університету (Великобританія) і отримала ступень Master of art in sociology.

З 2003 року працює в НПУ імені М.П. Драгоманова.

Має більше 30 наукових праць, серед яких монографія, методичний посібник, фахові статті з філософії та соціології, співавторство у підготовці навчального підручниказ соціології, а також тези доповідей на вітчизняних та міжнародних конференціях, розробка навчально-методичних вказівок до курсів, що викладає.

Публiкацiї:

1. Організаційна свідомість: індивідуальне і суспільне: Монографія. К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2007. – 203 с.

2. Вимоги до написання та оформлення письмових робіт (Українські та американські стандарти). Методичний посібник для студентів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації / Укл. І.Є.Судакова, Г.В.Козловська . - К.: «Арістей», 2008. – 68 с.

3. Методичний комплекс для викладачів та студентів з дисципліни «Соціологія» /Укл. В.П.Степико, А.О.Ярошенко, А.В.Козловська, І.П.Заїнчківська; Гол.ред. В.Б.Євтух. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2009. –  54 с.

4. Соціологія громадської думки // Соціологія. Підручник для соціогуманітарних спеціальностей вищих навчальних закладів / гол.ред. В.Б.Євтух. – К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2010.- С. 257-270.

5. Актуальність проблем міжкультурної комунікації в сучасних умовах // Міжнародний науковий форум: соціологія, психологія, педагогіка, менеджмент. – Вип. 7: збірник наукових праць. – Київ: Видавництво НПУ мені М.П.Драгоманова, 2011. – С. 42-50.

Your IP: 3.139.238.76
Server Time: 2024-04-19 11:15:51