Ставицька Світлана Олексіївна

stavic

Ставицька Світлана Олексіївна

Доктор психологічних наук, доцент, професор та завідувач кафедри соціальної психології та психотерапії Інституту соціології, психології та управління Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Світлана Олексіївна Відмінник освіти України. Вона працює над захистом докторської дисертації, присвяченої проблемам розвитку духовної самосвідомості особистості.

Викладає наступні дисципліни: "Загальна психологія", "Соціальна психологія", "Психологія розвитку та вікова психологія", "Психологія релігії", веде спецкурси "Психологія самосвідомості", "Психологія духовного розвитку особистості".

Автор понад 80 наукових праць та науково-методичних, навчальних посібників та розділів у підручниках із загальної психології, вікової та педагогічної психології, соціальної психології, психології релігії. Зокрема, "Загальна психологія: Хрестоматія. Навчальний посібник". – К.: Каравела, 2008. – 640 с. – С.444-500; Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів з дисципліни «Загальна психологія з практикумом» – К.: НПУ імені М. П. Драгоманова, 2008. – 52с. (успівавторстві - 12 с.); «Загальна психологія: Практикум, Навчальний посібник. – К.: Каравела, 2011. – 280с. (2006 – 2011 роки видання) – у співавторстві; «Психологія розвитку та вікова психологія: Практикум. Навчальний посібник. – К.Каравела, 2009 - 448 с. (у співавторстві 50%); Загальна психологія: Підручник, 2011 – 464 с. – С. 430-445 (2004-2011 роки видання).; «Вікова та педагогічна психологія: Навчальний посібник. – К.: Каравела, 2012. - 400 с. – С.199 – 232 (у співавторстві) (2006 – 2012 роки видання) та ін. Готується до видання «Практикум із соціальної психології».

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах Ставицької С. О. – 22 роки. Вищу освіту здобула в Київському державному педагогічному інституті імені О. М. Горького за спеціальністю «Педагогіка і психологія (шкільна)», кваліфікація: викладач-дослідник з педагогіки і психології. У 1998 р. закінчила очну цільову аспірантуру (за спеціальністю «педагогічна та вікова психологія»), а в 2006 р. – докторантуру НПУ імені М. П. Драгоманова. У 2011 році вийшла з друку монографія «Духовна самосвідомість особистості: становлення і розвиток в юнацькому віці. – К.: НПУ імені М. П. Драгоманова, ТОВ "Поліграф плюс", 2011. – 727с.

Your IP: 3.137.171.121
Server Time: 2024-04-19 12:33:26