Соціологічна конференція у Харькові

7 квітня відбудеться VIII Міжнародна науково-практична конференція Харківського відділення Соціологічної асоціації України і соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Мета конференції – обговорення результатів емпіричних досліджень останніх років, здійснених в Україні та на пострадянському просторі.

Надіслати заявку на участь у конференції та текст доповіді можливо до 10 лютого 2011 року на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За умов позитивної рецензії представлені матеріали конференції будуть надруковані у черговому номері Вісника Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з соціології (вимоги до публікацій додаються).

У разі включення Вашої статті до збірника Вам необхідно буде сплатити за її публікацію (25 грн. за сторінку тексту). Для учасників конференції встановлено оргвнесок – 150 грн.

З питань проведення конференції звертатися до: Ніколаєвського Валерія Миколайовича (конт. тел. (057) 707-53-68), Сокурянської Людмили Георгіївни (конт. тел. (057) 707-54-90), Хижняк Лариси Михайлівни (конт. тел. (057) 707-52-37), Проценко Людмили Григорівни (конт. тел. (057) 707-53-89).

Форма заявки, вимоги до статей наведені тут

5391962
5391962