Адлер

Деталі

Альфред Адлер (7 лютого 1870, Рудольфсхайм, Відень, Австро-Угорщина - 28 травня 1937, Абердін, Шотландія, Великобританія) - австрійський психолог, психіатр і мислитель, один з попередників неофрейдизму, творець системи індивідуальної психології. Його власний життєвий шлях, можливо, став важливою підмогою в створенні концепції індивідуального теорії особистості.

Альфред був третім з шести дітей в небагатій єврейській родині. Він наполегливо боровся зі своєю фізичною слабкістю. Коли тільки це було можливо, юний Альфред бігав і грав з іншими дітьми, які завжди з задоволенням приймали його в свою компанію. Здавалося, він знаходив серед друзів те почуття рівності і самоповаги, якого був позбавлений будинку. Вплив цього досвіду можна бачити в подальшій роботі Адлера, коли він підкреслює важливість співпереживання і загальних цінностей, називаючи це соціальним інтересом, завдяки якому, на його думку, особистість може реалізувати свій потенціал і стати корисним членом суспільства.

У дитинстві Адлер кілька разів був близький до смерті. Коли Альфреду було 3 роки, його молодший брат помер в ліжечку, де вони спали разом. Крім того, двічі Адлер ледве не був убитий у вуличних пригодах, а в п'ять років перехворів важкою пневмонією. Сімейний лікар вважав випадок безнадійним, але іншого доктора вдалося врятувати хлопчика. Після цієї історії Адлер вирішив стати лікарем.

У юності Адлер дуже любив читати. Згодом гарне знайомство з літературою, Біблією, психологією і німецької класичної філософії принесло йому популярність у віденському суспільстві, а пізніше і всесвітню популярність як лектора.

У 18 років Адлер вступив до Віденського університету на відділення медицини. В університеті він зацікавився ідеями соціалізму і брав участь у кількох політичних зібраннях. На одному з них він зустрів свою майбутню дружину Раїсу, російську студентку, яка вчилася в університеті. До кінця навчання Адлер став переконаним соціал-демократом. У 1895 році Адлер отримав медичний ступінь. Він почав практику спершу як офтальмолог, потім у ролі лікаря загального напрямку. Пізніше, через його зростаючої зацікавленості функціями нервової системи та адаптацією, професійні устремління Адлера перемістилися у бік неврології та психіатрії.

   

Новини та оголошення  

   

Всього відвідувань  

10060743
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
922
2304
25904
76255
3226
9575920
10060743

Your IP: 3.145.42.94
Server Time: 2024-05-02 05:38:05
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Вхід  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ