Вашкевич Віктор Миколайович

vashkevich

Вашкевич Віктор Миколайович

Доктор філософських наук, професор кафедри управління та євроінтеграції.

Дата народження: 22.03.1971 р.

Викладає наступні дисципліни:  Самоменеджмент, Організація праці менеджера.

Життєве кредо: Завжди бути собою!

Народився 11 серпня 1951 року у Білорусі. У 1968-1969 роках – будівельник у м. Кривий Ріг. З 1969 по 1971 роки проходив строкову службу у лавах Радянської Армії. У 1972-1973 роках працював на Київському радіозаводі. У період з 1973 по 1978 роки – студент історичного факультету Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка, отримав диплом з відзнакою.

З 1978 по 1998 роки працював на посадах викладача, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Миколаївського кораблебудівного інституту імені адмірала С.О.Макарова (з 2004 року – Національний університет кораблебудування імені С.О.Макарова). З 1998 по 2006 роки помічник-консультант народного депутата України. З вересня 2006 року по теперішній час професор кафедри управління та євроінтеграції НПУ імені М.П.Драгоманова.

Працюючи у Миколаєві (1978-1998), був керівником регіонального центру соціальних досліджень Української академії національного прогресу (УАН), відповідальним секретарем обласної редколегії наукової серії книг «Реабілітовані історією», редактором «Збірника наукових праць» кораблебудівного інституту. За його ініціативи вперше в Україні було започатковано видання науково-інформаційного бюлетеня про масові політичні репресії у регіоні протягом 1920-1950 рр.

У 1983 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Історіографія перебазування продуктивних сил СРСР у роки Великої Вітчизняної війни». Кандидат історичних наук (1983). Доцент (1989). У 2007 році в Інституті вищої освіти АНП України захистив докторську дисертацію на тему: «Формування та розвиток історичної свідомості студентської молоді в Україні в період суспільних трансформацій (соціально-філософський аналіз)» зі спеціальності 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії. Доктор філософських наук (2007). Професор (2010). Член спеціалізованої вченої ради Д 26.053.16 Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова по захисту робіт на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) філософських наук зі спеціальностей: 09.00.03 – соціальна філософія та філософії історії; 09.00.10 – філософія освіти.

З 2005 року головний редактор всеукраїнського фахового видання з історичних, політичних, філософських наук – збірника наукових праць «Гілея: науковий вісник».

Академік Української академії наук з 1994 року. Керівник гуманітарного відділення УАН.

З 1989 року активно займався політичними технологіями. Брав участь у виборчих кампаніях.

Автор понад 140 наукових праць з історії, філософії, політології, 14 з яких монографії, збірники, посібники.

Визначальні риси характеру – наполегливість, принциповість, людяність.

Має нагороди:

- почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України» – за вагомий особистий внесок у розвиток краєзнавства, збереження національної історико-культурної спадщини (Указ Президента України №908 від 16 вересня 1997 року).

Your IP: 3.144.42.196
Server Time: 2024-04-29 01:24:43