Кафедра теоретичної та консультативної психології

Деталі

Про кафедру

Кафедра теоретичної та консультативної психології створена у 2007 році на базі новоствореного Інституту соціології, психології та управління. Виникнення кафедри зумовлено необхідністю підготовки спеціалістів для різних сфер соціально-психологічної діяльності людей.
Очолює кафедру доктор психологічних наук, відмінник освіти України, професор Ірина Сергіївна Булах. До складу кафедри входять: 3 доктори психологічних наук, професорів: Кузьменко В.У., Бушай І.М.; 6 кандидатів психологічних наук, доцентів: В.В. Волошина, О. В. Гоголь, Ю. А. Алєксєєва, І.М. Лисенко, Н.І. Бігун, Ю. М. Кашпур, 5 викладачів: Л.В. Лупійко, І.В. Парова, О.М. Равчев, О.А. Ляшенко, М.І. Заяць.
Члени кафедри є авторами та співавторами ряду наукових праць: монографій, підручників, навчальних та навчально-методичних посібників; мають різного роду відзнаки за наукову, педагогічну та виховну діяльність.
Сьогодні кафедра теоретичної та консультативної психології здійснює підготовку бакалаврів за спеціальністю «психологічне консультування». У зв’язку з цим кафедра є випускаючою за зазначеною спеціальністю.
Викладачі кафедри співпрацюють з викладачами кафедр психології інших вищих навчальних закладів, зокрема з кафедрою психології та соціальної роботи Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, кафедрою практичної психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, кафедрою психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, кафедрою психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди.
Викладачі кафедри керують науковими психологічними дослідженнями кандидатських та докторських дисертацій. На сьогодні до аспірантури на кафедру зараховано 11 аспірантів та 2 докторанти, які будуть працювати над проблемами життєздійснення людини в сучасному соціальному просторі. Всього на кафедрі навчається на І,ІІ,ІІІ курсах 55 аспірантів та 4 докторанти.
Науково-методична та навчально-виховна  діяльність кафедри спрямована на функціонування магістратури за напрямом психологія та підготовку фахівців з наступних спеціальностей:  психологог-консультант – сфера придатності – спеціаліст з індивідуального та групового консультування у різних сферах професійної діяльності людини, зокрема на виробництві, в науково-дослідних інститутах різного профілю, у бізнесі, управлінні, торгівлі, сімейному середовищі. Перспективною стала ідея відкриття спеціалізації психолог-тренер – сфера придатності – психолог тренінгової діяльності, зокрема індивідуальний та груповий психологічний тренінг в середніх загальноосвітніх школах, соціальних центрах, психологічних службах для молоді, в бізнес-організаціях.


Контакти

Адреса кафедри: вул. Саратовська 20, 213 каб.
тел. 422 - 25 -46

   

Новини та оголошення  

   

Всього відвідувань  

7363478
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1502
1628
3130
10436
25709
6964021
7363478

Your IP: 3.80.6.131
Server Time: 2021-05-17 16:14:01
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Вхід  

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ