Гоголь Оксана Василівна

Гоголь Оксана Василівна

Кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри теоретичної та консультативної психології.

Дата народження: 13.08.1969 р.

Викладає наступні дисципліни: загальна психологія, вікова та педагогічна психологія, соціальна психологія, спецкурс «Тренінг спілкування та самопізнання», психологія мистецтва, основи психології спілкування.

Поле наукових інтересів: досліджує проблему  розвитку професійного мовлення майбутніх психологів активними методами навчання

Дата народження - 13 серпня 1969 року

• 1987-1992 – навчання в НПУ імені М.П.Драгоманова, факультет української філології
  • 2008-2009 – навчання в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Психологія» (7.040101)
  • 1993-1996 – аспірантка кафедри психології НПУ імені М.П.Драгоманова
  • 1997 - захищена кандидатська дисертація на тему:«Формування педагогічного мовлення майбутніх вчителів активними методами навчання»
  • 1996 -1999 – викладач кафедри психології НПУ імені М.П.Драгоманова
  • 1999- 2002- в.о. доцента кафедри психології НПУ імені М.П.Драгоманова
  • 2002 - 2007 – доцент кафедри психології НПУ імені М.П.Драгоманова
  • 2007 - по даний час доцент кафедри теоретичної та консультативної психології Інституту соціології, психології та управління НПУ імені М.П.Драгоманова

Основні праці:

1.Загальна психологія: Підручник /О. В. Скрипченко, Л. В. Долинська та ін. – К.: Каравела, 2007. – 464 с.; с.329-352; 0,96 д.а.

2.Андріяшина Н.В., Гоголь О.В. Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів з курсу „Вікова та педагогічна психологія”. – К., 2007. – 24с.; 0,5 д.а.

3.Загальна психологія: Хрестоматія: Навч. посіб. / О. В. Скрипченко, Л. В. Долинська та ін.- К.: Каравела, 2007. – 640 с.; с.500-554.; 2,2д.а.

4.Андріяшина Н.В.,  Волошина В.В.,Гоголь О.В., Ставицька С.О. Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів з курсу

”Загальна психологія з практикумом”. – К.,2008. – 42с.; 0,4д.а.

5.Психологія: комплекс типових навчальних програм з професійної та особистісно орієнтованої підготовки бакалаврів збірник навчальних програм.-К.:Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова,2011-210с./Програма курсу «Тренінг спілкування та самопізнання» с155-164.

6.Психологічні мотиви в творчочті Т.Г.Шевченка. / МатериалыІУ международного семинара «Шевченківський Петербург»  к 190 летию со дня рождения. С.-Петербург 2006.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.11.2010р. № 1084 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2010/2011 навчальному році» була членом галузевої конкурсної комісії у галузі «Педагогічна та вікова психологія». Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузях «Педагогічні науки», «Педагогічна і вікова психологія» проводився на базі ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди ”.

З дисциплін, які викладає, підготовлено: (навчально-методичні посібники)

”Загальна психологія з практикумом”. – К.,2008. – 42с.; 0,4д.а.

5.Психологія: комплекс типових навчальних програм з професійної та особистісно орієнтованої підготовки бакалаврів збірник навчальних програм.-К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова,2011-210с./Програма курсу «Тренінг спілкування та самопізнання» с.155-164.

Нагороди:

Подяка ректора університету «За особистий вагомий внесок у навчально-виховний процес НПУ імені М.П.Драгоманова та у зв’язку з 10-ти річчям створення соціально-гуманітарного факультету» (2002р.)

Почесна грамота ректора університету «За сумлінну плідну працю і досягнення високих показників у професійній діяльності та з нагоди 175-річчя від дня заснування Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова» (2010р.)

Диплом «За відмінну навчально-методичну, науково-дослідницьку роботу, активну участь у громадському житті Інституту соціології, психології та управління Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова» (2009р.)

Грамота Інституту соціології, психології та управління «За високі показники у навчально-виховній, науковій і громадській роботі» (2010р.)

Your IP: 18.191.171.235
    Server Time: 2024-04-25 08:32:08