Ханецька Тетяна Іванівна

altХанецька Тетяна Іванівна

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології та психосоматики.

Викладає наступні дисципліни: «Основи психокорекції», «Основи психоконсультування та психокорекції», «Комунікативна психологія», «Психологія професійної кар’єри», «Основи профорієнтації та профвідбору», «Культура спілкування психолога».

Поле наукових інтересів: практична психологія освіти, психологія спілкування, психологічне консультування та психокорекція, психологія професійної кар’єри й супроводу. Займається проблематикою формування та розвитку культури спілкування у професійній діяльності майбутніх психологів.

Ханецька Т.І. народилася у 1972 р.

У 1998 р. закінчила філологічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова і література».

Кандидат психологічних наук з 2009 р. Дисертацію захистила на спеціалізованій вченій раді Д 26.053.10 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, м. Київ, спеціальність 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти ІІІ-ІVрівня акредитації – 12 років, в тому числі в НПУ імені М.П. Драгоманова –  12 років.

Основні етапи педагогічної та науково-педагогічної діяльності у вищих закладах освіти:

01.09. 1999 р. - 31.10. 2002 р. – асистент кафедри психології та педагогіки НПУ імені М.П.Драгоманова;

01.11. 2005 р. - 17.04. 2006 р. -  викладач кафедри практичної психології НПУ імені М.П.Драгоманова;

17.04. 2006 р. - 01.09. 2008 р. – старший викладач кафедри практичної психології НПУ ім. М.П.Драгоманова;

01.09. 2008 р. - 30.08. 2009 р. – старший викладач кафедри практичної психології та психотерапії (кафедра практичної психології реорганізувалася у кафедру практичної психології та психотерапії);

01.09. 2009 р. -  доцент кафедри практичної психології та психотерапії НПУ імені М.П.Драгоманова.

01.12. 2011 р. – доцент кафедри практичної психології та психосоматики.

Ханецька Т.І. має 36 публікацій –     17 наукових праць та 19 робіт навчально-методичного характеру, з них        11 наукових праць у фахових виданнях. Авторнавчально-методичного посібника «Культура мовленнєвого спілкування психолога» з грифом МОНМС України для студентів ВНЗ.

Ханецька Т.І. Культура мовленнєвого спілкування майбутнього психолога. Практична психологія в системі вищої освіти: теорія, результати досліджень, технології: кол. монографія / Автор. кол. каф. практ. психол. та психотер. / за ред. проф. Н.І.Пов’якель. – К.: НПУ ім.М.П.Драгоманова, 2009. – С. 95-103.

Ханецька Т.І. Психолого-педагогічні умови формування культури мовленнєвого спілкування у майбутніх психологів / Міжнарод наук. форум: соціологія, психол., педаг., менеджм. – Вип. 1: Зб. наук. праць. – К.: НПУ ім. М.П.Драгоманова, 2009. - С. 166-176.

Ханецька Т.І. Психологічні особливості професійної комунікативно-мовленнєвої підготовки майбутніх фахівців галузі практичної психології / Вісник Інституту розвитку дитини НПУ ім.М.П.Драгоманова. Серія: Філософія. Педагогіка. Психологія:          Зб. наук. праць. – К.: НПУ ім. М.П.Драгоманова, 2010. – Вип.6. – С.213-219.

Ханецька Т.І. Культура мовленнєвого спілкування психолога: навч. посіб. (для студ. психол. спец.). – К.: НПУ ім. М.П.Драгоманова, 2010. – 302 с.

Ханецька Т.І. Професійне висловлювання психолога як основна одиниця мовленнєвого впливу на клієнта / Науковий вісник Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського. Зб. наук. праць. Серія «Психологічні науки» / за ред. С.Д.Максименка, Н.О.Євдокимової. – Миколаїв: МДУ ім. В.О.Сухомлинського, 2010. –   т. 2, вип. 5. – С. 277-282.

Працює над розробкою та вдосконаленням методичного забезпечення курсів, які викладає. Підготувала 2 навчально-методичних посібника та є співавтором 11  посібників для студентів.

Вона є автором типових навчальних та робочих програм з наступних дисциплін: «Психологія спілкування», «Комунікативна психологія», «Психологія професійної кар’єри», «Культура спілкування психолога»,«Основи профорієнтації та профвідбору». Керує психологічною практикою студентів, написанням курсових, бакалаврських та магістерських робіт.

20420

Your IP: 3.145.115.195